Home | Dnes je 27.01.2021
Hardware a software

CÍGLER SOFTWARE a.s.

Cígler Sotware

CÍGLER SOFTWARE A.S.


Dvořákova 26

702 00 Ostrava 1


tel:

+420 596 120 725

email:

ostrava@money.cz

fax:

+420 596 120 726

 www:

www.money.cz


Popis:

CÍGLER SOFTWARE byla založena v roce 1990 jako ryze česká firma bez účasti cizího kapitálu. V roce 1999 byly veškeré aktivity původní společnosti přeneseny do nástupnického subjektu - akciové společnosti CÍGLER SOFTWARE, a.s. se základním jměním 81 milionů Kč. CÍGLER SOFTWARE, a.s. a její dceřinné společnosti v České republice i na Slovensku dnes zaměstnávají přes sto kmenových zaměstnanců. Spolupracuje s řadou externistů - daňových a účetních poradců, auditorů, programátorů, analytiků a dalších.


Nosným programem společnosti jsou ekonomické informační systémy a související produkty - ekonomický systém pro menší společnosti Money S3, obchodní systém pro střední společnosti S4 Obchod, manažerský systém Analyst S3, software pro řízení středních a větších podniků AROP a řada dalších. Významné jsou i aktivity v oblasti komplexního řešení pokladních systémů (POS) - registračních pokladen, vah, snímačů čárových kódů a veškerého souvisejícího softwaru. Veškeré produkty jsou použitelné pro běžný prodej komponent, tak i jako řešení pro velké obchodní řetězce, restaurace a hotely.


CÍGLER SOFTWARE, a.s. odlišuje od většiny českých výrobců softwaru zejména velký důraz kladený na služby spojené s údržbou ekonomických a POS systémů. Za cíl si společnost vytyčila vždy především spokojenost zákazníků. Disponuje vlastními školicími a konzultačními středisky v Brně, Praze a Bratislavě, vybavenými moderní výpočetní a audiovizuální technikou. Velký důraz klade na zvyšování kvality a dostupnosti služeb. Po vybudování prodejní sítě v České republice v roce 2001 firma v roce 2002 investovala do prodejní sítě na Slovensku. Díky akvizici společností Profisoft, s.r.o. a LAURA, s.r.o. dnes pokrývá vlastními pobočkami i celé Slovensko. Provozovny skupiny CÍGLER SOFTWARE najdete v Brně, Praze, Liberci, Plzni, Ostravě a v Uherském Brodě, na Slovensku pak v Bratislavě, Nitře, Nové Bani a Prešově.


Příčinou úspěchu CÍGLER SOFTWARE, a.s. je důsledné využívání nejnovějších technologií ve všech produktech. Významný podíl na úspěšnosti společnosti má i vysoká odborná kvalifikace a seriózní přístup všech zaměstnanců k zákazníkům. Firma disponuje stabilním pracovním kolektivem, ve kterém je kladen důraz na dobré mezilidské vztahy založené na vzájemné důvěře a loajalitě. V roce 2002 společnost začala výrazným způsobem pracovat na dalším zvýšení jakosti produktů a služeb, které vyústilo v proces certifikace CÍGLER SOFTWARE, a.s. podle norem ISO 9001:2001.


CÍGLER SOFTWARE, a.s. si plně uvědomuje nezastupitelnou roli úspěšných českých společností při podpoře nevýdělečných programů a kulturních aktivit. Bezplatně poskytuje ekonomické systémy a řešení všem školským subjektům, a tak umožňuje studentům seznámit se s kvalitním ekonomickým produktem již v rámci výuky. Současně se podílí na významných událostech v regionech svého působení.


Reklamní partneři:

www.montycon.cz   www.romanabennet.cz

Mapa webu RSS
redakční systém, tvorba www stránek, webdesing, e-shop, jak založit internetový obchod