Home | Dnes je 03.03.2021
Masné suroviny, drůbež, ryby, masné výrobky

MASOKOMBINÁT MARTINOV

Martinov

 

MASOKOMBINÁT MARTINOV


Martinovská 3168/48

723 02 Ostrava - Martinov


tel:

+420 596 901 111

email:

masokombinat@martinov.cz

tel:

+420 596 901 118

www:

www.martinov.cz


Popis:

K 1. únoru 2004 se nedílnou součástí MILKAGRA a.s. stala Provozovna Masokombinát Martinov. Provozovna Masokombinát Martinov je s kapacitou výroby až 30 tisíc tun masa a uzenin ročně jedním z největších producentů masných výrobků v České republice a nepřehlédnutelným partnerem pro tuzemské i zahraniční odběratele a státní instituce.


Ve společnosti je zaveden a důsledně dodržován systém řízení jakosti podle norem ISO 9000 v jehož rámci je implementován a je zcela funkční systém HACCP - Hasard Analysis Critical Control Points (analýza nebezpečí a kritické kontrolní body), který představuje převzetí odpovědnosti výrobce za bezpečnost produktu z hlediska zdravotní nezávadnosti. Provozovna Masokombinát Martinov je také držitelem platného certifikátu jakosti mezinárodní certifikační společnosti Lloyd´s Register Quality Assurance se sídlem v Praze. Podmínky této prestižní certifikace jsou plněny nepřetržitě od r. 1997. V současnosti v rámci Provozovny probíhá aktivní implementace systému řízení jakosti podle normy ISO 9001:2000.


Díky značným investicím a důslednému udržování kvality výroby na té nejvyšší možné úrovni, Provozovna splnila veškeré podmínky a obdržela mezinárodně platné exportní oprávnění CZ 95 Státní veterinární správy pro export masa a masných výrobků na náročné trhy zemí Evropské unie a oprávnění zpracovávat suroviny dovezené od certifikovaných producentů. Ve stejném exportním režimu společnost dodává své výrobky i na tuzemský trh, čímž konečnému spotřebiteli poskytuje záruku té nejvyšší možné kvality výrobků a hygieny při jejich výrobě.


O sortimentní skladbu, inovaci a neustálý vývoj se stará oddělení technologie výroby disponující vybavenou laboratoří. Z technologické dílny provozovny Masokombinát Martinov vyšly receptury takových výrobků, jako jsou "Pravé ostravské klobásy", jejichž výrobu má Provozovna chráněnou ochrannou známkou, salám "Vítěz", který byl oceněn na mezinárodní výstavě SALIMA a je nositelem zlatého IBUCOP, dále "Martinovské párky", originální i tradiční výrobní program fermentovaných výrobků, výrobků vařené výroby a mnoho dalších specialit.


Společnost MILKAGRO a.s. - provozovna Masokombinát Martinov je silným a nepřehlédnutelným partnerem pro všechny své stávající i budoucí zákazníky a garantem originální chuti a kvality pro konečné spotřebitele masných výrobků ze svého výrobního programu.


Reklamní partneři:

www.montycon.cz   www.romanabennet.cz

Mapa webu RSS
redakční systém, tvorba www stránek, webdesing, e-shop, jak založit internetový obchod