Home | Dnes je 01.03.2021
Pekárenské a cukrářské výrobky

SEMAG SPOL. S R.O.

SEMAG SPOL. S R.O.


Dělnická 567/2

736 01 Havířov - Město


tel:

+420 596 811 744

email:

info@semag.cz

tel:

+420 596 810 165

www:

www.semag.cz


Popis:

Obchodní společnost Semag spol. s r.o. podniká v oborech pekárenské a cukrárenské výroby, nákupu a prodeji zboží a v pohostinských službách.


Chlebové pečivo


Tato skupina představuje výrobky, které se vyznačují typickou chutí a vůní. Jejich společným znakem je vyšší hmotnost od 400 g výše, zvláště hmotnost okolo 1 kg. Základní surovinou pro výrobu chleba je mouka žitná a pšeničná a dále mohou být obohaceny šrotovými moukami, cereáliemi a olejninami jako jsou například slunečnice, len, sója, vločky pšeničné, ovesné, žitné atd.. Takto obohacený chléb naplňuje požadavky na moderní zdravou výživu. Výrobky jsou kypřeny kvasem nebo droždím.


Běžné pečivo


Pro tuto skupinu výrobků je typická nižší hmotnost od 43 do 150 g. Jistě nejznámější jsou typické rohlíky a housky. Samozřejmě jsou zde zahrnuty i výrobky vyšší hmotnosti jako jsou veky. Základní surovinou pro výrobu běžného pečiva je mouka pšeničná a dále obohacující suroviny celozrnné mouky, cereálie, olejniny jako jsou slunečnice, len, sója apod. Tyto výrobky jsou nejen zdraví prospěšné, ale i chutné. Dále jsou výrobky dekorovány krájením, ražením a různými druhy posypů. Výrobky jsou kypřeny výhradně droždím.


Jemné pečivo


Je naší nejširší skupinou výrobků. Jedná se o výrobky sladké, v široké škále hmotností od koláčů přes záviny a croissanty po vánočky. Tyto výrobky jsou převážně plněné různými náplně, mezi které jistě patří nejoblíbenější maková a tvarohová. Náš sortiment se ovšem nevyhýbá i ostatním náplním jako jsou vanilková, jablková, povidlová, marmeládová, ale i slané sýrová a škvarková. Velmi zajímavé jsou smažené výrobky představované klasickou koblihou doplněné naší specialitou slunečnicovými plackami. Výrobky jsou recepturně bohaté na tuk, cukr a další ochucující látky.


Trvanlivé pečivo


Tvoří skupinu výrobků, které jsou v naší pekárně zastoupeny tyčinkami a strouhankou. Velmi zajímavá je strouhanka jemná, která se vyrábí bez přídavku tuku a cukru. I proto tento výrobek se vyznačuje půlroční trvanlivostí. Dalším představitelem trvanlivého pečiva jsou tyčinky, které jsou zajímavé vysokým obsahem taveného sýru. Jsou chutné a trvanlivé.


Reklamní partneři:

www.montycon.cz   www.romanabennet.cz

Mapa webu RSS
redakční systém, tvorba www stránek, webdesing, e-shop, jak založit internetový obchod