Home | Dnes je 27.01.2021
Stolní vody, minerálky

HANÁCKÁ KYSELKA, s.r.o.

Hanácká kyselka

HANÁCKÁ KYSELKA, S.R.O. 


Horní Moštěnice č.p.547

751 17 Horní Moštěnice


tel:

+420 581 275 211

email:

Info@hanacka.cz

fax:

+420 581 224 234

www:

www.hanacka-kyselka.cz


Popis:

Společnost Hanácká kyselka, s.r.o. patří mezi nejvýznamnější výrobce minerálních vod v České republice. Ke stáčení minerální vody se využívá nejmodernější špičková technologie, která zaručuje vysokou kvalitu produktů při maximální kontrole hygienické čistoty. Stáčení probíhá ve dvou moderních provozech, a to ve společnosti Hanácké závody, a. s. Brodek u Přerova a Hanácká kyselka, s. r. o. v Horní Moštěnici. Obchodní politika společnosti je orientována výhradně na spotřebitele, o čemž svědčí šíře i hloubka sortimentu. Kvalitou a množstvím prodaných výrobků pokrývá významný podíl českého trhu minerálních vod.


Společnost má certifikovaný systém jakosti dle ČSN EN ISO 9001:2001 od společnosti MOODY INTERNATIONAL a certifikovaný systém kritických bodů HACCP Českou společností pro jakost.


Společnost vyrábí přírodní a ochucené minerální vody Hanácká kyselka. Dceřiná společnost Hanácké závody, a.s. se zaměřuje zejména na produkci přírodních a ochucených minerálních vod privátních značek Vanessa, Clever, Mince, Odysea, Delvita, Hruška a přírodních a ochucených minerálních vod MOSTINI pro zahraniční trh.V současnosti společnost exportuje své výrobky do těchto zemí: Slovensko, Austrálie, USA.


Reklamní partneři:

www.montycon.cz   www.romanabennet.cz

Mapa webu RSS
redakční systém, tvorba www stránek, webdesing, e-shop, jak založit internetový obchod