Home | Dnes je 05.03.2021
Vybavení interiéru

SAHM - GASTRO

SAHM s.r.o.

SAHM - Gastro

Hladnovská 1944
710 00 OSTRAVA – Slezská Ostrava

tel:

+420 595 136 390

+420 595 136 391

email:

ostrava@sahmgastro.cz

fax:

+420 595 136 227

www:

www.sahmgastro.cz


Popis

Divize SAHM Gastro je součástí nadnárodní skupiny SAHM, která je celosvětovým designérem, producentem a dekoratérem skla pro nápojový průmysl. S produkty společnosti SAHM, která je svou více než stoletou historií a bohatým zázemím jistotou pro všechny své partnery, se setkáte na každém kontinentu.

Zastoupení v České republice bylo otevřeno v roce 1990 a od roku 2000 byla zahájena činnost divize SAHM Gastro. V současné době patří SAHM Gastro mezi přední obchodníky gastronomického vybavení v ČR.

Sortiment Sahm Gastro

Vedle nejširší nabídky nápojového skla za bezkonkurenční ceny jsme pro své obchodní partnery zajistili vysoce kvalitní porcelán od tuzemských i zahraničních výrobců. Pro náročné zákazníky máme v portfoliu širokou škálu designových zajímavostí, které Vás okouzlí nejen svým vzhledem a kvalitou provedení, ale i praktičností při každodenním použití. Přijďte se k nám inspirovat a připravte pro své zákazníky jedinečný gastronomický zážitek.

 

SAHM - GastroV našem sortimentu naleznete i výrobky, u kterých klademe vysoký důraz na co nejnižší cenu. A tak u nás nakoupíte kompletní vybavení i pro Vaši letní terasu.
Samozřejmou součástí jsou i jednorázové položky. Od těch nejkvalitnějších s originálním designem, které pro Vás zajišťujeme společně s českým zastoupením firmy Duni až po ekonomicky velice příznivé výrobky od tuzemských dodavatelů.

V oblasti chemie úzce spolupracujeme s tuzemským výrobcem firmou Cormen, která je pro nás jistotou vysoké účinnosti, zdravotní nezávadnosti a trvalé dostupnosti.

V našem sortimentu naleznete více jak 4 000 položek trvale skladem a dalších více jak 3 000  na objednávku.
Rádi Vám poradíme a pomůžeme s vybavením nové provozovny.

Na našich střediscích můžete platit i platební kartou. V případě potřeby můžete využít i našich pravidelných závozových tras pro dodání zboží až do Vaší provozovny.

Společně s mateřskou firmou a dalšími partnery pro Vás zajistíme dekoraci sklenic,porcelánu nebo ubrousků. Informace Vám rádi poskytneme na našich prodejnách.

Naše služby v současné době využívá více jak 13 000 registrovaných zákazníků.
Velice úzce spolupracujeme s celou řadou hotelových škol a s učňovskými středisky.

Společně s Vámi jsme tvůrci české gastronomie.


Reklamní partneři:

www.montycon.cz   www.romanabennet.cz

Mapa webu RSS
redakční systém, tvorba www stránek, webdesing, e-shop, jak založit internetový obchod