Home | Dnes je 09.03.2021
Vybavení kuchyní

MAVA SPOL. S R.O.

Mava

SOVOVA 1291/5

703 00 OSTRAVA - VÍTKOVICE

 

tel:

+ 420 596 783 677

email:

info@mava-t.cz 

fax:

+ 420 596 783 360

www:

www.mava-t.cz 

 

Popis:

MAVA spol. s.r.o. je komplexní gastronomickou firmou, jejíž hlavní strategií je řešit problémy a požadavky našich zákazníků z oblasti gastronomie a prádelen komplexně.Je to proto,že každý takový provoz nejsou jen sporáky, kotle, konvektomaty a další stroje, ale také skladovací prostory, přípravny, mytí nádobí a další. Dále musí kvalitní stravovací provoz zahrnovat dobře navrženou a instalovanou vzduchotechniku, rozvody elektro s kvalitním osvětlením, plynové rozvody v souladu s platnými normami, zdravotechniku s vyřešenou problematikou změkčené vody pro vybrané stroje, kanalizaci tukovou a komunální, sociální zázemí atd. Stravovací provoz musí respektovat všechny platné normy od norem pro silnoproudé rozvody, plynové rozvody, až po bezpečnost a hygienu práce a v neposlední řadě pak Vyhlášku č. 137/2004 Sb. Nabízíme rovněž stejné služby v oblasti prádelenských provozů a technologií.

 

Proto poskytujeme tento rozsah služeb:

 

Poradenství - návrh vhodného typu gastronomického provozu podle představ investora,odhady nákladů na podnikatelský záměr,výběr nejvhodnější technologie, posudky stávajících provozů apod.

Projekce - projekty všech stupňů od studií až po realizační projektovou dokumentaci a to jak komplexně ve všech profesích tak pouze v oblasti technologie.

Dodavatelská činnost - provádíme jak výkon generálního dodavatele rekonstruovaných i nových staveb tak subdodavatele technologických částí.

Prodej - kusový prodej veškerých strojů a to jak bez tak včetně montáže , se zaškolením.

Montážní a servisní činnost - provádíme montáž svých dodávek včetně revizí a zaškolení obsluhy.Dále provádíme záruční a pozáruční servis.Pro námi realizované dodávky provádíme preventivní servisní služby.

 

Naše firma je dodavatelem zařízení pro vybavování všech typů gastronomických provozů pro veřejné stravování. Jsme schopni vybavit malé bistro, školní kuchyni, hotelovou kuchyň, ale také nemocniční kuchyň. Spolupracujeme s řadou zahraničních a českých výrobců, ale pokud zákazník netrvá na určité konkrétní značce, dáváme přednost výrobkům značky ZANUSSI (tyto výrobky jsou vhodné do kuchyní s výrobou od 100 do 1000 pokrmů denně). Tuto značku vlastní firma Electrolux, která během několika let dosáhla unikátního postavení na trhu. Výrobky firmy Zanussi zahrnují širokou škálu výrobků od chladící a mrazící techniky, přes stroje do přípraven, varnou technologii (ve třech řadách - hloubkách 600,700 a 900mm), přes konvektomaty, šokové zchlazovače až po široký sortiment myček stolního i provozního nádobí. Výsledkem je pak kuchyň jednotného desighnu, jeden zdroj technických informací a náhradních dílů a vysoká kvalita při přijatelné ceně. Naše firma patří k čelním autorizovaným dodavatelům této značky v České republice (v roce 2001 druhý největší).


Reklamní partneři:

www.montycon.cz   www.romanabennet.cz

Mapa webu RSS
redakční systém, tvorba www stránek, webdesing, e-shop, jak založit internetový obchod