Home | Dnes je 08.03.2021
PROJEKTY

Vzdělávejte se pro růst!

O projektu - pro koho je určen

Cílem projektu "Vzdělávejte se pro růst!" je podpora zaměstnavatelů, kterým se  podařilo překonat hospodářskou recesi a v současné době realizují svoji činnost v odvětvích s předpokladem růstu a s významným podílem na tvorbě HDP.

 

Projekt je určen pro všechny typy podniků (malé, střední i velké) ve vybraných odvětvích - strojírenství, - stavebnictví, - nezávislý maloobchod (v tomto případě jen malé a střední podniky), - pohostinství, gastronomie, - terénní sociální služby, - odpadové hospodářství O finanční podporu mohou zaměstnavatelé žádat za předpokladu, že realizují svoji činnost v uvedených odvětvích a buď nabírají nové pracovníky, které je třeba patřičně vyškolit či rekvalifikovat, nebo potřebují zvýšit odborné znalosti či dovednosti stávajících zaměstnanců.


Způsob realizace

Zaměstnavatel zpracuje žádost, kterou si stáhne z této webové stránky, a včetně povinných příloh ji doručí na příslušné kontaktní pracoviště ÚP ČR (příslušné podle místa výkonu práce, nikoli podle sídla podniku). Sem se také může obracet v případě potřeby získání podrobných informací, případně konzultací.

Podrobné podmínky vstupu do projektu, náležitosti, které musí obsahovat žádost, nutné kroky, které předcházejí podání žádosti i které po něm následují, a konečně kompletní pravidla poskytování příspěvku obsahuje materiál (k stažení níže):

Manuál pro zájemce o vstup do projektu "Vzdělávejte se pro růst!"

Zaměstnavatelé v rámci projektu obdrží finanční příspěvek na vzdělávání či rekvalifikaci svých zaměstnanců. Současně budou zaměstnavateli hrazeny mzdové náklady vzdělávaných zaměstnanců, a to po dobu jejich vzdělávání (po tuto dobu totiž nemůže zaměstnavatel využít zaměstnance na jinou
práci) Toto vzdělávání může být obecné a v odůvodněných případech i specifické.


Projekt "Vzdělávejte se pro růst!" bude realizován v období 31.5.2011 - 31.7.2013, přičemž vzdělávací aktivity musí být ukončeny k 31.5.2013.

Na realizaci projektu byla z Operačního programu Lidské zdroje a zaměstnanost vyčleněna částka 850 000 000 Kč.Další články: 6
Reklamní partneři:

www.montycon.cz   www.romanabennet.cz

Mapa webu RSS
redakční systém, tvorba www stránek, webdesing, e-shop, jak založit internetový obchod