Home | Dnes je 07.12.2021
Akce a odborné semináře

19. – 21. října 2006 proběhne 6. ročník Gastrofestivalu Ostrava

Vážení přátelé,

ve dnech 19. – 21. října 2006 na výstavišti Černá louka v Ostravě se bude konat již 6. ročník Gastrofestivalu Ostrava. Bude mít opět část výstavní a část soutěžní a bude doprovázen zajímavým kulturním programem.

Představí se zde velký počet vystavujících firem z oboru gastronomie nejen z ČR, ale i ze zahraničí. Úspěšně se rozvíjí spolupráce s Polskem a Itálií.

Letos se soutěží Gastrofestivalu zúčastní opět okolo 25 gastronomických škol z ČR, Slovenska, Polska, Maďarska, Německa a Itálie. Do hodnotících komisí jsme pozvali odborníky na gastronomii z celé ČR.

V letošním ročníku jsme se více zaměřili na projev žáků a studentů nejen v gastronomických oborech, ale také v textilních a kadeřnických oborech. Bude se konat módní přehlídka pracovních i volnočasových oděvů včetně účesů.

Představitelé Města Ostravy a Moravskoslezského kraje tuto akci aktivně podporují. Záštitu nad Gastrofestivalem Ostrava stejně jako v minulých letech převzali primátor Statutárního města Ostravy Ing. Aleš Zedník, náměstkyně hejtmana Moravskoslezského kraje PhDr. Jaroslava Wenigerová a předseda Krajské hospodářské komory Ing. Pavel Bartoš. Také budou přítomni významní hosté nejen z ČR, ale i z Polska, Maďarska a Itálie.

Chci touto cestou poděkovat všem sponzorům, školám a spolupracovníkům, kteří se podílejí na přípravě této prestižní akce, která propaguje nejen naše město a kraj, ale i celou Českou republiku.

Všechny Vás srdečně zvu na tento svátek gastronomie, přijďte v co největším počtu, přispějete tak k rozvoji a zvýšení prestiže našeho oboru.
Zdeněk Kopka
předseda představenstva UNIHOSTu Ostrava

Diskuse: 1

Další články: 30
Reklamní partneři:

www.montycon.cz   www.romanabennet.cz

Mapa webu RSS
redakční systém, tvorba www stránek, webdesing, e-shop, jak založit internetový obchod