Home | Dnes je 07.12.2021
Akce a odborné semináře

Pozvánka na Gastrofestival v Ostravě

Vážení přátelé,

ve dnech 18. – 20. října 2007 na výstavišti Černá louka v Ostravě se bude konat již 7. ročník Gastrofestivalu Ostrava. Bude mít opět část výstavní a část soutěžní a bude doprovázen zajímavým kulturním programem.

Představí se zde velký počet vystavujících firem z oboru gastronomie nejen z ČR, ale i ze zahraničí. Úspěšně se rozvíjí spolupráce s Polskem a Itálií.

Letos se soutěží Gastrofestivalu zúčastní opět okolo 30 gastronomických škol z ČR, Slovenska, Polska, Maďarska, Německa a Itálie. Do hodnotících komisí jsme pozvali odborníky na gastronomii z celé ČR i ze Slovenska.

Představitelé Města Ostravy a Moravskoslezského kraje tuto akci aktivně podporují. Záštitu nad Gastrofestivalem Ostrava stejně jako v minulých letech převzali primátor Statutárního města Ostravy Ing. Petr Kajnar, náměstkyně hejtmana Moravskoslezského kraje PhDr. Jaroslava Wenigerová a předseda Krajské hospodářské komory Ing. Pavel Bartoš. Také budou přítomni významní hosté nejen z ČR, ale i z Polska, Maďarska a Itálie.

Chci touto cestou poděkovat všem sponzorům, školám a spolupracovníkům, kteří se podílejí na přípravě této prestižní akce, která propaguje nejen naše město a kraj, ale i celou Českou republiku.

Všechny Vás srdečně zvu na tento svátek gastronomie, přijďte v co největším počtu, přispějete tak k rozvoji a zvýšení prestiže našeho oboru.


Zdeněk Kopka
předseda představenstva UNIHOSTu Ostrava
a ředitel Gastrofestivalu OstravaFirmy, které mají zájem na této akci se prezentovat jako vystavovatelé, najdou informace na www.cerna-louka.cz nebo se mohou přihlásit u paní Bílkové, bilkova@cerna-louka.cz,
mobil 723 982 003, tel.: 596 167 117, fax: 596 167 125.


Diskuse:
Zaujalo vás téma? Máte k němu co říct? Přidejte svůj názor.

Další články: 30
Reklamní partneři:

www.montycon.cz   www.romanabennet.cz

Mapa webu RSS
redakční systém, tvorba www stránek, webdesing, e-shop, jak založit internetový obchod