Home | Dnes je 25.06.2024
AKTUALITY

Gastro festival Ostrava

UNIHOST Sdružení podnikatelů v pohostinství, stravovacích a ubytovacích službách ČR, Ostravské výstavy, a.s. a Střední škola společného stravování Ostrava-Hrabůvka opět pořádají Gastro festival Ostrava, který proběhne ve dnech 18. – 19. října 2012 na výstavišti Černá louka v Ostravě. V letošním roce dochází k několika změnám. Z organizačních důvodů bude výstavní část omezena, budou se zde prezentovat pouze partneři a sponzoři probíhajících soutěží.

 

V rámci Gastro festivalu proběhne regionální kolo soutěže GASTRO JUNIOR – BIDVEST CUP 2012/2013, jehož náplní je soutěž gastronomických škol v oborech kuchař, číšník a cukrář. Dalšími soutěžemi Gastro festivalu pak budou slavnostní tabule a soutěže v oborech barista a čepování piva. Doprovodnou soutěží je carving – soutěž ve vyřezávání ovoce a zeleniny.

 

Při této příležitosti bude prezentován projekt České centrály cestovního ruchu – CzechTourism „Kudy z nudy“.

 

Představitelé Města Ostrava a Moravskoslezského kraje tuto akci, která slouží k rozvoji gastronomie i cestovního ruchu, aktivně podporují. Záštitu nad Gastro festivalem Ostrava stejně jako v minulých letech převzali náměstkyně hejtmana MSK Mgr. Věra Palková a předseda Krajské hospodářské komory Ing. Jan Březina.

 

Loňský 11. ročník Gastro festivalu Ostrava byl vybrán Sdružením pro rozvoj Moravskoslezského kraje a Krajskou hospodářskou komorou MSK jako nejúspěšnější akce regionu v roce 2011. To nás zavazuje, abychom v této tradici pokračovali a snažili se, aby i další ročníky byly stejně úspěšné a sloužily nejen ke zvýšení úrovně gastronomie, ale také k propagaci a zviditelnění našeho města a kraje nejen v České republice, ale i v zahraničí.

 

Zveme co nejširší veřejnost k návštěvě výstaviště Černá louka v Ostravě ve dnech 18.- 19. října 2012.

 

Karla Bubová

tajemnice UNIHOSTu


Diskuse:
Zaujalo vás téma? Máte k němu co říct? Přidejte svůj názor.

Další články: 352
Reklamní partneři:

www.montycon.cz   www.romanabennet.cz

Mapa webu RSS
redakční systém, tvorba www stránek, webdesing, e-shop, jak založit internetový obchod