Home | Dnes je 24.04.2024
AKTUALITY

PROJEKT BEZLEPKA - síť hotelů, penzionů a rekreačních areálů

Vážení provozovatelé ubytovacích zařízení,

dovolte, abychom vám představili projekt, který má ambici přivést do cestovního ruchu v horizontu 1 roku až desítky tisíc nových hostů, v další fázi, která počítá s aktivitami na podporu incomingu, dokonce až stovky tisíc osob. Jde o potenciální hosty, kteří kvůli své nemoci - celiakii - mají ztíženou možnost cestovat. Náš projekt těmto lidem a jejich rodinným příslušníkům cestování usnadní.


Cílem projektu je vytvořit síť ubytovacích zařízení, která ve svých gastro provozech dokáží zajistit kromě běžného stravování také bezlepkové stravování pro osoby s celiakií. Záměr je jedinečný tím, že spojuje všechny důležité partnery, kteří mohou přispět k jeho úspěšné realizaci. Tedy společnost FTonline s.r.o., která má mnohaleté zkušenosti s propagací ubytovacích zařízení a konzultační a vzdělávací činností, sdružení celiaků a také specializované lékaře, kteří budou zajišťovat odbornost a dohlížet nad dodržováním zdravotních pravidel, dále marketingové odborníky a novináře a v neposlední řadě je partnerem Asociace hotelů a restaurací jako garant kvality ubytovacích a stravovacích služeb. Projekt je rovným dílem financován společností FTonline s.r.o. a Ministerstvem pro místní rozvoj ČR.


V tuto chvíli hledáme 50 zařízení z řad hotelů, penzionů a rekreačních areálů z celé ČR, které mají zájem se do projektu zapojit a splňují následující podmínky:

  • kromě ubytovacích služeb nabízí i stravování ve vlastním restauračním provozu
  • jde o atraktivní zařízení nabízející kvalitní služby, nacházející se v turisticky atraktivní lokalitě
  • nabízí kapacitu alespoň cca. 30 lůžek a více
  • ani ve své hlavní sezoně nemají ubytovací zařízení plně obsazeno a stojí tak o další hosty


Přínosy pro zapojená ubytovací zařízení

Ubytovacím zařízením umožníme přístup k velké skupině nových zákazníků, která byla doposud opomíjena a měla jen omezené možnosti cestovat. Zaměřením se na tento segment a přizpůsobením svých služeb, získají provozovatelé významnou konkurenční výhodu a své zákaznické portfolio rozšíří o novou, velmi loajální klientelu. Pokud budou dodržovat pravidla daná specifiky bezlepkové diety a poskytovat kvalitní služby za dobrou cenu, získají spokojené zákazníky, kteří nebudou mít důvod zvažovat konkurenční nabídky ubytování. Investovaný čas, energie a větší náročnost vedení provozu zaměřeného na dva rozdílné typy stravování, se tak provozovateli jednoznačně vyplatí. Projekt pomůže v první fázi 50ti ubytovacím zařízením zvýšit počet hostů a všechny s tím související provozní a ekonomické ukazatele. Projekt tak výrazně přispěje ke zvýšení ekonomické prosperity zapojených subjektů.


Co to pro vás znamená?

Zaměřit svůj gastroprovoz na přípravu bezlepkových jídel pro celiaky nepředstavuje pro provozovatele hotelu, penzionu nebo rekreačního areálu nutnost přímých investic. Předpokládá se však informovanost personálu a dodržování pravidel při přípravě potravin. Zapojení do projektu je bezplatné.


Další informace o projektu, velikosti cílové skupiny, podmínkách zapojení, harmonogramu včetně dalšího plánu rozvoje projektu naleznete na adrese:

http://www.dohotelu.cz/rekreace-bezlepku/


Pokud máte zájem se do projektu zapojit, vyplňte prosím dotazník na adrese:

http://www.ftonline.cz/dotaznik/?zar_id=1356


V případě jakýchkoliv dotazů nás kontaktujte na čísle 775 367 929 nebo e-mailem na adrese: kontakt@ftonline.cz.

Za tým FTonline s.r.o.

Ing. Jaroslav Skalka
T: 775 367 929


Diskuse:
Zaujalo vás téma? Máte k němu co říct? Přidejte svůj názor.

Další články: 352
Reklamní partneři:

www.montycon.cz   www.romanabennet.cz

Mapa webu RSS
redakční systém, tvorba www stránek, webdesing, e-shop, jak založit internetový obchod