Home | Dnes je 02.07.2022
AKTUALITY

UNIHOST CUP – Memoriál Zdeňka Kopky

UNIHOST bude i v letošním roce souběžně s  regionálním kolem soutěže GASTRO JUNIOR – BIDVEST CUP 2014/2015, které se letos uskuteční pod patronací Střední školy společného stravování Ostrava-Hrabůvka ve dnech 27.-28.11.2014 v budově této školy, organizovat své tradiční soutěže.

 

V letošním roce vzpomínáme 5. výročí od úmrtí pana Zdeňka Kopky, bývalého předsedy UNIHOSTu a zakladatele Gastro festivalu Ostrava a na jeho počest jsme tuto soutěžní akci letos nazvali UNIHOST CUP – Memoriál Zdeňka Kopky.

 

UNIHOST CUP bude obsahovat stejné soutěže jako v minulých letech probíhaly v rámci Gastro festivalu. Budou to slavnostní tabule a soutěže v oborech barista, čepování piva a sommelier. Soutěží v rámci UNIHOST CUP se mohou zúčastnit i školy, které se neúčastní regionálního kola Gastro Junior či naopak. U slavnostních tabulí se jedná o přehlídku na volné téma, která bude sloužit k prezentaci školy. Škola si zde může umístit své propagační materiály. Tabule bude hodnotit laická veřejnost.

 

Obě spojené akce budou po celou dobu konání přístupny široké veřejnosti.

 

Představitelé Moravskoslezského kraje tuto akci, která slouží ke zvýšení úrovně  gastronomie, podporují. Záštitu nad staronovou akcí UNIHOST CUP opět převzali náměstkyně hejtmana MSK Mgr. Věra Pálková a předseda Krajské hospodářské komory MSK Ing. Jan Březina.

 

Srdečně zveme žáky středních gastronomických škol k účasti v soutěžích a širokou veřejnost k návštěvě této gastronomické akce, která se koná ve dnech 27.-28.11.2014 v budově Střední školy společného stravování v Ostravě-Hrabůvce, Krakovská ul. 1095.

 

Na setkání  se těší představenstvo UNIHOSTu Ostrava 


Přílohy
docPřihláška [doc, 49 kB]
pdfSoutěžní propozice [pdf, 1444 kB]
Diskuse:
Zaujalo vás téma? Máte k němu co říct? Přidejte svůj názor.

Další články: 351
Reklamní partneři:

www.montycon.cz   www.romanabennet.cz

Mapa webu RSS
redakční systém, tvorba www stránek, webdesing, e-shop, jak založit internetový obchod