Home | Dnes je 23.09.2023
AKTUALITY

POZVÁNKA NA GASTRO FESTIVAL 2013 VE FRENŠTÁTĚ POD RADHOŠTĚM

UNIHOST Sdružení podnikatelů v pohostinství, stravovacích a ubytovacích službách ČR a Hotelová škola Frenštát pod Radhoštěm pořádají Gastro festival, který proběhne ve dnech 14. – 15. listopadu 2013 v prostorách Hotelové školy ve Frenštátě pod Radhoštěm. V letošním roce tak bude poprvé Gastro festival mimo Ostravu. Z organizačních důvodů bude výstavní část omezena, budou se zde prezentovat pouze partneři a sponzoři probíhajících soutěží.

 

Souběžně s Gastro festivalem proběhne stejně jako v loňském roce regionální kolo soutěže GASTRO JUNIOR – BIDVEST CUP 2013/2014, jehož náplní je soutěž gastronomických škol v oborech kuchař, číšník a cukrář. Soutěžemi Gastro festivalu pak budou slavnostní tabule a soutěže v oborech barista a čepování piva. Doprovodnou soutěží je carving – soutěž ve vyřezávání ovoce a zeleniny.

 

Při této příležitosti bude prezentován projekt České centrály cestovního ruchu – CzechTourism „Kudy z nudy“.

 

Záštitu nad Gastro festivalem převzali předseda Krajské hospodářské komory MSK Ing. Jan Březina a starostka města Frenštát pod Radhoštěm Mgr. Zdeňka Leščišinová.

 

Záštitu nad Gastro Junior – Bidvest Cup převzali Mgr. Věra Palková, náměstkyně hejtmana MSK, Bc. Miroslav Kubec, prezident AKC ČR, WACS Continental Direktor, Mgr. Radek Bušina, předseda Asociace číšníků ČR a Ing. Zdeněk Blinka, předseda UNIHOSTu.

 

Budeme se snažit, aby letošní ročník, který se bude konat poprvé v jiném městě i v jiných prostorách, byl úspěšný a vznikla by tak nová tradice pořádání Gastro festivalu střídavě ve dvou městech a ve spolupráci se dvěma školami našeho kraje.

               

Zveme co nejširší veřejnost k návštěvě této akce v Hotelové škole ve Frenštátě pod Radhoštěm ve dnech 14. – 15. listopadu 2013, kdy škola pořádá zároveň dny otevřených dveří. Těšíme se na Vás ve čtvrtek od 9 do 17 hodin a v pátek od 9 do 15 hodin.

 

 

Karla Bubová

tajemnice UNIHOSTu


Diskuse: 1

Další články: 352
Reklamní partneři:

www.montycon.cz   www.romanabennet.cz

Mapa webu RSS
redakční systém, tvorba www stránek, webdesing, e-shop, jak založit internetový obchod