Home | Dnes je 26.06.2024
AKTUALITY

Gastrofestival Ostrava 2010

Vážení přátelé,

 

dovolujeme si Vás pozvat na jubilejní 10. ročník Gastrofestivalu Ostrava, který se koná ve dnech 18. – 20. listopadu 2010 na výstavišti Černá louka v Ostravě. Akci pořádá UNIHOST Ostrava a Ostravské výstavy, a.s. spolu s Asociací hotelů a restaurací ČR a dalšími partnery. Tento festival má část výstavní a část soutěžní a bude doprovázen zajímavým doprovodným programem.

 

Představí se zde řada vystavujících firem z oboru gastronomie nejen z ČR, ale i ze zahraničí. Budou zde také vyhodnoceny expozice vystavovatelů v celostátní soutěži AURA, což je soutěž pro vystavovatele, kterou vyhlašuje sdružení organizátorů výstav SOVA. Smyslem soutěže je ocenit profesionální přístup a nápaditost vystavovatelů k účasti na veletrhu.

 

V rámci soutěžní části Gastrofestivalu budou soutěžit gastronomické školy v oborech kuchař, číšník, sommeliér, cukrář, a barman a doprovodnou soutěží je soutěž baristů a soutěž ve vyřezávání ovoce. Do hodnotících komisí jsme pozvali odborníky na gastronomii z celé ČR i ze Slovenska.

 

Představitelé Města Ostravy a Moravskoslezského kraje tuto akci aktivně podporují. Záštitu nad Gastrofestivalem Ostrava stejně jako v minulých letech převzali primátor Statutárního města Ostravy Ing. Petr Kajnar, náměstkyně hejtmana Moravskoslezského kraje PhDr. Věra Palková a předseda Krajské hospodářské komory Ing. Pavel Bartoš. Také jsou pozváni významní hosté nejen z ČR, ale i ze zahraničí.

 

Je to velmi prestižní akce, která propaguje nejen město Ostravu a Moravskoslezský kraj, ale i celou Českou republiku.

 

Novinkou je soutěž a slosování vizitek návštěvníků z řad odborné veřejnosti o lákavé víkendové pobyty.

 

Srdečně Vás zveme na tento jedinečný svátek gastronomie v Ostravě.

 

 

Představenstvo UNIHOSTu Ostrava 


Přílohy
pdfPozvánka [pdf, 452 kB]
pdfVolná vstupenka [pdf, 2174 kB]
Diskuse:
Zaujalo vás téma? Máte k němu co říct? Přidejte svůj názor.

Další články: 352
Reklamní partneři:

www.montycon.cz   www.romanabennet.cz

Mapa webu RSS
redakční systém, tvorba www stránek, webdesing, e-shop, jak založit internetový obchod