Home | Dnes je 25.06.2024
AKTUALITY

Mezinárodní konference Rozvoj zážitkového cestovního ruchu v turistické oblasti Ostravsko

Vyšší odborná škola AHOL pořádá již 12. ročník mezinárodní konference „Žijeme v Evropské unii". Tentokráte se hlavním tématem stane rozvoj zážitkového cestovního ruchu v turistické oblasti Ostravsko. Konference proběhne 14.-15. dubna 2010. První přednáškový den se bude konat v Clarion Congress Hotelu Ostrava, druhý den si účastníci prohlédnou zajímavá místa v Ostravě.
 

Návštěvníci konference si poslechnou zajímavé příspěvky například od ředitelky hudebního festivalu Colours of Ostrava Zlatky Holušové, ředitele Hornického muzea pana Miroslava Fojtíka nebo ředitele Ostravských výstav pana Karla Burdy. Vystoupí také generální sekretář Asociace hotelů a restaurací pan Václav Stárek, který pohovoří o projektu Ochutnejte Českou republiku - Czech Specials. Celkem bude předneseno na 14 příspěvků. Hostem konference bude poslankyně Evropského parlamentu MUDr. Olga Sehnalová.

 

Druhý den konference má podobu výjezdní exkurze. Účastníci se podívají do Hornického muzea v Ostravě-Petřkovicích, na národní kulturní památku v Dolní oblasti Vítkovic nebo na Slezskoostravský hrad. Všechny zájemce srdečně zveme.

 

Více na www.ahol.cz


Diskuse:
Zaujalo vás téma? Máte k němu co říct? Přidejte svůj názor.

Další články: 352
Reklamní partneři:

www.montycon.cz   www.romanabennet.cz

Mapa webu RSS
redakční systém, tvorba www stránek, webdesing, e-shop, jak založit internetový obchod