Home | Dnes je 27.05.2024
AKTUALITY

Zapojte se do projektu Cyklopas

Vážení přátelé,

 

dovolujeme si Vám nabídnout účast na využití projektu

 

„ Cyklopas pro Moravskoslezský kraj".


Projekt získal podporu a záštitu Moravskoslezského kraje.

 

Smyslem projektu je podpořit a pro rozvoj turismu využít stále většího rozmachu cykloturistiky a zájmu o ni zajištěním lepších a garantovaných služeb pro cyklisty tak, aby si mohli podél vybrané cyklotrasy kdykoliv rezervovat občerstvení, levné ubytování a další služby.
Projekt Cyklopas bude pomocí internetového rezervačního systému operativně nabízet po celý rok specializované služby cyklistům, kteří budou vlastníky registrovaného cyklopasu.
Cyklopas pro Moravskoslezský kraj je vydáván a registrován naší společností. Prodej těchto pasů budou zajišťovat pouze smluvní zařízení, která budou účastníky projektu.

 

Smyslem je poskytovat garantované služby cykloturistům na výletech a zajistit klientelu vybraným provozovnám kolem cyklostezek.
Nabídka pro cykloturisty bude uvedena na našem webu: www.cykli100.cz a www.cyklopas.cz.
Účast v projektu je zpoplatněna částkou 1900,- Kč bez DPH 20% na 1 rok a provozovna obdrží pro svůj prodej 15 cyklopasů zdarma, na kterých při prodeji získá 1440,- Kč zpět, prodejní cena je 96,- Kč a platnost bude 2 roky. Další cyklopasy budou dodány za částku 56,- Kč/ kus ( t.j: marže 72 % na jednom kusu). Zařízení bude označeno vývěsním štítem „Cyklopas".
Cyklopas by měl sloužit i k obdržení slev ve vybraných restauracích, penzionech, kempech, prodejnách, servisech a posléze i turistických zařízeních, zámcích, památkách apod.
Pro členy UNIHOSTu nabízíme bonus 5 kusů cyklopasů navíc zdarma.

 

Pokud máte zájem se pomocí projektu Cyklopas zviditelnit, stačí pouze odepsat na tento e-mail Info@cykli100.cz s uvedením kontaktu na Vaši provozovnu a my Vás budeme sami kontaktovat.

 

Účast na projektu „Cyklopas" by měla být jedním z důvodů, proč může provozovatel žádat o dotace na zlepšení turistických služeb pro cyklisty, levné ubytování, malá sauna, dostupný servis pro kola apod.

 

Na spolupráci s Vámi se těší team Cyklopas.

 

Kontakt: Holá Šárka, tel: 604 794 657, www.cyklopas.cz, www.cykli100.cz 


Diskuse:
Zaujalo vás téma? Máte k němu co říct? Přidejte svůj názor.

Další články: 352
Reklamní partneři:

www.montycon.cz   www.romanabennet.cz

Mapa webu RSS
redakční systém, tvorba www stránek, webdesing, e-shop, jak založit internetový obchod