Home | Dnes je 23.02.2024
AKTUALITY

Nabízíme pronájem nově postaveného hotelu v centru Písku

Nabízíme možnost pronájmu nově postaveného hotelu v centru Písku. Jedná se o novostavbu hotelu s jedním podzemním a čtyřmi nadzemními podlažími. Součástí hotelu je také byt 3+kk (120 m2). Objekt bude sloužit jako hotel v kategorii *** s vedlejším restauračním provozem. Ideální poloha v centru královského města s okolními přírodními krásami jej předurčuje pro široké využití a různorodou klientelu. K pronájmu od 01/2006.


Poloha objektu:

Objekt se nachází v centru města Písek. Malebné město Písek s cca 30 tis. obyvateli se nachází cca 45 km severně od Českých Budějovic, cca 100 km jižním směrem od Prahy. Hotel se nachází v turisticky velmi zajímavém regionu Jižních Čech, s množstvím zajímavostí, kulturních památek a přírodních krás jako jsou Písecké hory s mnoha naučnými stezkami, hrad Zvíkov (vzdálený cca 18 km), zámek Orlík, Orlická přehrada s možností množství vodních sportů, nebo třeba vzdálenější turisticky zajímavá místa jako např. Český Krumlov, Lipenská přehrada (110 km), rozsáhlé pohoří Šumava apod.


Popis objektu:
Jedná se o novostavbu objektu s jedním podzemním a čtyřmi nadzemními podlažími. Objekt bude sloužit jako hotel v kategorii *** s vedlejším restauračním provozem.

V suterénu objektu jsou umístěny technické místnosti - kotelna, strojovna vzduchotechniky, sklady, sociální zázemí pro zaměstnance a sociální zařízení pro zákazníky restaurace.

Vstup z ulice Gregorova do objektu je v úrovni přízemí. V přízemí se nachází denní jídelna, vstupní hotelové prostory s recepcí a v dvorním traktu je restaurace.


Ve druhém a třetí nadzemním podlaží slouží jako ubytovací prostory, každé podlaží s 10-ti dvojlůžkovými pokoji. Ve obou hotelových podlažích jsou příslušné skladovací prostory, ve druhém podlaží je i kancelář pro provozního hotelu.

Ve čtvrtém podlaží jsou 4 hotelové pokoje, relaxační centrum s bazénem a saunou a jeden byt 3+kk.


Objekt je řešen jako bezbariérový, všechna podlaží jsou dostupná z výtahu. Součástí stavby je i řešení přístupového systému magnetickými nebo čipovými kartami, zabezpečovací a kamerový systém. V každém pokoji bude k dispozici telefonní a případně internetová přípojka.


Kapacity:
Denní jídelna 50 m2 - 42 míst
Restaurace 100 m2 - 91 míst
Hotelové pokoje 16 - 33 m2 - 24 pokojů, 48 lůžek
Byt 3+kk 120 m2


Parkování pro hotelové hosty je částečně zajištěno v krytých garážích sousedního objektu, pro autobus je případně k dispozici odstavné oplocené parkoviště ve vzdálenosti cca 3 km od hotelu. Pro krátkodobé parkování je možné využít veřejné parkoviště ve vzdálenosti cca 100 m od hotelu.

 

Další informace o možnosti pronájmu Vám poskytneme na telefonním čísle: +420 382 201 211, fax: +420 382 201 231 nebo info@castainvest.cz, sekretariat@castainvest.cz.


Casta Invest a.s.
Pražská 326, 397 01 Písek

(PR)


Přílohy
pdfHotel Biograf - nákresy [pdf, ]
V příloze naleznete podrobné informace o nabízeném Hotelu Biograf včetně technických nákresů jednotlivých pater. Soubor je k dispozici ke stažení ve formátu PDF [1,25 MB].
Diskuse:
Zaujalo vás téma? Máte k němu co říct? Přidejte svůj názor.

Další články: 352
Reklamní partneři:

www.montycon.cz   www.romanabennet.cz

Mapa webu RSS
redakční systém, tvorba www stránek, webdesing, e-shop, jak založit internetový obchod