Home | Dnes je 24.04.2024
AKTUALITY

Zveme Vás na slavnostní ukončení Šimpanzího léta!

POZOR: Akce se z důvodu nepříznivé předpovědi počasí v sobotu 16.8.2008 nebude konat! O náhradním termínu Vás budeme s předstihem informovat.
 
Druhé kolo soutěže o nejoriginálnější tričko s šimpanzím motivem skončilo a nyní čeká porotu nelehký úkol – vybrat 1 vítěze, který získá možnost strávit Den s ošetřovatelem v zoo. Vítězné tričko představíme v sobotu 16.8.2008 na módní přehlídce věnované právě šimpanzům. Už teď si však na našich webových stránkách v sekci Šimpanzí léto můžete prohlédnout všechna trička, která vyrobili příznivci zoo, aby pomohli naší šimpanzí rodině získat kamerový systém – a sešlo se jich opravdu hodně – celkem 97! Možná se i Vám některé z nich zalíbí natolik, že se zapojíte do sponzorské akce. V uvedené sekci jsou k nahlédnutí také Pravidla sponzorské akce, která Vám vše přiblíží. Na módní přehlídce bude předvedeno a nabídnuto 30 nejoriginálnějších triček. Ostatní trička budou nabídnuta k prodeji po skončení akce.

Akce na podporu šimpanzů začne přesně ve 14:00 hod. na amfiteátru zoo, kde při té příležitosti vyroste předváděcí molo. To naší zoo zapůjčila Agentura Cool. Kromě módní přehlídky, kterou připravili modelky a modelové z agentury PK Models na Vás čeká také živé hudební překvapení. O to se postará kapela Dobrá poloha, vítěz Moravského vrabce 2008 a ostravské seskupení Camara – bubenická smršť inspirována rytmy národa Mandeng západní Afriky. Celým odpolednem Vás bude provázet moderátor Radek Erben z Hitrádia Orion.

Pro malé návštěvníky jsou připraveny soutěže o ceny od partnera akce Zdravotní pojišťovny Ministerstva vnitra ČR. Všechny děti do 15 let, které přijdou v tento den do zoo v masce šimpanze budou mít navíc vstup zdarma!

Diskuse:
Zaujalo vás téma? Máte k němu co říct? Přidejte svůj názor.

Další články: 352
Reklamní partneři:

www.montycon.cz   www.romanabennet.cz

Mapa webu RSS
redakční systém, tvorba www stránek, webdesing, e-shop, jak založit internetový obchod