Home | Dnes je 26.06.2024
AKTUALITY

Pozvánka na Gastrofestival Ostrava 2009

Vážení obchodní přátelé,


dovolte, abych Vás co nejsrdečněji pozvala ve dnech 19. - 21. listopadu 2009 na Výstaviště Černá louka k IX. ročníku Gastro festivalu Ostrava. Veletrh nabízí prostor k prezentaci v oblasti gastronomie, hotelnictví, vybavení restaurací, jídelen a ukazuje progresivní rozvoj tohoto oboru.


V době tolik zmiňované hospodářské krize se firmy o to více snaží získat nové klienty a těm stávajícím nabízejí co nejzajímavější věrnostní odměny. To se samozřejmě projevuje i jejích přístupem k prezentaci. Atypické a originální expozice jsou totiž ukázkou výjimečnosti společnosti a také jedinou možností, jak na veletrhu nesplynout s konkurencí.

I v letošním roce tvoří základ celého veletrhu soutěžní klání mladé gastronomické generace. O gastronomii vždy byl, je a bude velký zájem, protože buďme upřímní - co jiného tak potěší jako pokrm, působící lahodně na oko i žaludek.


V předvánoční době může také návštěva veletrhu velmi usnadnit výběr praktického dárku pod stromeček nebo nového druhu cukroví, protože v obchodních centrech je výběr zboží natolik stejný, že nabídka, která se vymyká klasice, bude jistě oceněna.


Využijte tak možnosti nabídnout na jednom místě v moderním výstavním pavilonu, umístěném v centru města, ucelený přehled nových trendů z gastronomického průmyslu!


Naší prioritou je rovněž vysoký standard služeb, poskytovaných pro vystavovatele!


Přijďte také představit svoji nabídku na Gastro festival Ostrava !

 


Andrea Bílková
manažerka Gastro festivalu Ostrava


Ostravské výstavy, a.s.

tel.: +420 596 167 117
e-mail: andrea.bilkova@cerna-louka.cz


Diskuse: 1

Další články: 352
Reklamní partneři:

www.montycon.cz   www.romanabennet.cz

Mapa webu RSS
redakční systém, tvorba www stránek, webdesing, e-shop, jak založit internetový obchod