Home | Dnes je 26.06.2024
AKTUALITY

Ocenění UNIHOSTu

Dne 22. května 2008 u příležitosti konání „Investor‘s Opportunity workshop 2008“ konané za účasti významných firem a společností Moravskoslezského kraje v areálu Prosper Golf Resortu na Čeladné bylo předáno UNIHOSTu Ostrava děkovné ocenění Krajské hospodářské komory a Sdružení pro rozvoj Moravskoslezského kraje „Za aktivity mající celkový vliv na hospodářský, ekonomický a společenský rozvoj Moravskoslezského kraje“. UNIHOST Sdružení podnikatelů v pohostinství, stravovacích a ubytovacích službách ČR bylo vybráno k ocenění v kategorii „školské, vzdělávací a jiné instituce“ sborem porotců, tvořeného volenými představiteli Krajské hospodářské komory MSK a Sdružení pro rozvoj MSK.

Velice si tohoto ocenění vážíme a děkujeme za něj. Jsme rádi, že naše dlouholetá snaha o rozvoj učňovského školství v oboru gastronomie a jeho propojení s podnikatelskou sférou přináší kladné výsledky a promítá se do praxe. V rámci svých aktivit spoluorganizujeme a sponzorujeme různé gastronomické soutěže na školách Moravskoslezského kraje, zřizujeme pracoviště odborného výcviku na provozovnách našich členů, pořádáme různá školení a semináře pro své členy a partnery. Nejvýznamnější akcí je Gastrofestival Ostrava, který pořádáme každoročně na podzim spolu s a.s. Ostravské výstavy na Černé louce v Ostravě.  Je to prestižní akce, která má část výstavní a část soutěžní a slouží k propagaci Města Ostravy, Moravskoslezského kraje a díky mezinárodní účasti i celé České republiky.
 
Dovolte mi, abych ještě jednou jménem celého představenstva a všech členů UNIHOSTu za toto významné ocenění srdečně poděkoval. Zároveň nás to zavazuje, abychom ve svých aktivitách pokračovali a hledali další cesty jak podpořit rozvoj Moravskoslezského kraje.

                                                                                                        Zdeněk  K o p k a
                                                                                         předseda představenstva UNIHOSTu


Diskuse:
Zaujalo vás téma? Máte k němu co říct? Přidejte svůj názor.

Další články: 352
Reklamní partneři:

www.montycon.cz   www.romanabennet.cz

Mapa webu RSS
redakční systém, tvorba www stránek, webdesing, e-shop, jak založit internetový obchod