Home | Dnes je 25.06.2024
AKTUALITY

Značka Ethnic Friendly zaměstnavatel

Logo Ethnic Friendly

(certifikát společensky odpovědného zaměstnavatele)


Zaměstnavatelé, zajišťující fungování zásady rovného zacházení na pracovišti a jednající v souladu s ní, mají nyní možnost získat značku Ethnic Friendly zaměstnavatel. Získání této značky, osvědčující nediskriminační přístup zaměstnavatele k jiným etnikům, přispívá k pozitivním obrazu takto oceněné společnosti v očích široké veřejnosti, spotřebitelů, partnerů i subjektů veřejné správy.

Postup zaměstnavatele, který se takto profiluje jako lidský a otevřený, přispívá také k upevnění vztahu pracovníků k zaměstnavateli a podporuje jejich motivaci a přístup k práci. Zaměstnavatel si takovýmto přístupem otevírá dveře též k získání většího potenciálu díky rozmanitosti pracovníků a využitelnosti větší nabídky pracovních sil. Značka Ethnic Friendly zaměstnavatel je i pozitivním signálem pro zájemce o zaměstnání.

Značka není oborově omezena. Jejím nositelem se může stát kterýkoliv zaměstnavatel či pouze pobočka většího zaměstnavatele.

Pravidla a podmínky pro získání a udělení značky Ethnic Friendly zaměstnavatel, žádost o ni, stejně jako další důležité informace naleznete na stránkách www.ethnic-friendly.eu.

 

Kontaktní osoby:

 

Petr Kubačka
tel.: +420 543 210 725, e-mail: petr.kubacka@ethnic-friendly.eu


Kateřina Ryšková
tel.: +420 543 213 310, e-mail: katerina.ryskova@iqrs.cz


Diskuse:
Zaujalo vás téma? Máte k němu co říct? Přidejte svůj názor.

Další články: 352
Reklamní partneři:

www.montycon.cz   www.romanabennet.cz

Mapa webu RSS
redakční systém, tvorba www stránek, webdesing, e-shop, jak založit internetový obchod