Home | Dnes je 27.05.2024
AKTUALITY

Pozvánka na Gastrofestival 2005

Vážení přátelé,


dovolte mi, abych Vás co nejsrdečněji pozval na již 5. ročník Gastrofestivalu Ostrava, který se koná ve dnech 10. – 12. listopadu 2005 na výstavišti Černá louka v Ostravě. Gastrofestival bude mít opět část výstavní a část soutěžní a bude doprovázen bohatým kulturním programem.

Představí se zde velký počet vystavujících firem z oboru gastronomie nejen z ČR, ale i z Polska, Maďarska, Itálie, Francie. Úspěšně se rozvíjí spolupráce s Česko-polskou obchodní komorou.

Letos se soutěží Gastrofestivalu zúčastní více než 20 gastronomických škol z ČR, Slovenska, Polska, Maďarska, Rakouska, Německa a Chorvatska. Do hodnotících komisí se sjede gastronomická špička z celé ČR.

Představitelé Města Ostravy a Moravskoslezského kraje tuto akci aktivně podporují. Záštitu nad Gastrofestivalem Ostrava převzali primátor Statutárního města Ostravy Ing. Aleš Zedník, náměstkyně Moravskoslezského kraje PhDr. Jaroslava Wenigerová a předseda Krajské hospodářské komory Ing. Bartoš. Také budou přítomni významní hosté nejen z ČR, ale i z Polska a Maďarska.


Zdeněk Kopka
předseda představenstva UNIHOSTu Ostrava


Diskuse:
Zaujalo vás téma? Máte k němu co říct? Přidejte svůj názor.

Další články: 352
Reklamní partneři:

www.montycon.cz   www.romanabennet.cz

Mapa webu RSS
redakční systém, tvorba www stránek, webdesing, e-shop, jak založit internetový obchod