Home | Dnes je 27.05.2024
AKTUALITY

Zpracování žádosti do Programu COVID Ubytování

Ministerstvo pro místní rozvoj  vyhlásilo pro ubytovací zařízení (hotely všech kategorií, penziony, kempy, botely, motely atd.) výzvu COVID UBYTOVÁNÍ.  Příjem žádostí do tohoto programu byl zahájen 11.9.2020 a uzavírá se 30.10.2020.  V rámci programu lze žádat  o podporu 100 až 330 Kč na jeden pokoj v závislosti na kategorii a třídě ubytovacího zařízení a obsazenosti předchozího období provozu, což může znamenat alespoň částečnou náhradu ztráty z období, kdy bylo zavřeno. Rozhodné období je 14.3.2020 - 24.5.2020, tj. 72 dní.  

 

Předpokládáme, že o tuto záležitost bude velký zájem a proto je třeba podat žádost co nejrychleji a také se všemi potřebnými náležitostmi, což může vyžadovat značnou administrativní zátěž a také zkušenosti a praxi v této oblasti.

 

Protože chceme, aby co nejvíce našich členů v této oblasti uspělo, rozhodli jsme se  navázat partnerství se společností Plus Projekt, která  je odbornou organizací přes projektový management a dotační financování. Společnost disponuje týmem zkušených projektmanažerů a právníků, kteří jsou zcela kompetentní nám s touto výzvou pomoci.

V rámci navázaného partnerství mají možnost naši členové čerpat služby společnosti  Plus Projekt se slevou.  Pro zpracování této žádosti do programu COVID Ubytování se jedná o mimořádnou slevu s tím, že Vám bude za celou administrativu účtována pouze částka ze schválené dotace a to ve výši  5%, příp. jako manipulační poplatek. Nutno však dodat, že žadatel  nesmí mít k datu podání žádosti žádné nedoplatky vůči vybraným institucím (Finanční úřad, Česká správa sociálního zabezpečení, zdravotní pojišťovny, apod.).

 

Pokud byste měli zájem o využití této nabídky, napište nám na e-mail: info@unihostostrava.cz  a obratem zprostředkujeme kontakt projektového manažera spol. Plus Projekt, který si začne řešit Vaši organizaci.

 

Zdeněk Blinka, předseda UNIHOSTu


Diskuse:
Zaujalo vás téma? Máte k němu co říct? Přidejte svůj názor.

Další články: 352
Reklamní partneři:

www.montycon.cz   www.romanabennet.cz

Mapa webu RSS
redakční systém, tvorba www stránek, webdesing, e-shop, jak založit internetový obchod