Home | Dnes je 21.07.2024
AKTUALITY

Katalog pro hotely a restaurace

Vážení členové UNIHOSTu,

dovolujeme si Vás informovat, že Svaz českých a moravských výrobních družstev vydal Katalog pro hotely a restaurace.

Katalog pro hotely a restaurace předkládá svým obchodním partnerům nabídku výrobků a služeb od výrobních družstev, pro potřeby hotelů, restaurací, penzionů, gastronomických provozů a kaváren. Výrobní družstva mají v naší republice dlouhou tradici a patří mezi spolehlivé a ověřené dodavatele.

Svaz českých a moravských výrobních družstev sdružuje téměř 300 výrobních družstev. Vzhledem k počtu členských výrobních družstev a k široké paletě výrobků není možné zahrnout v tomto katalogu vše. Kompletní sortiment výrobních družstev naleznete na www.scmvd.cz.

Výrobní družstva jsou rovněž specifická v tom, že většinou jejich výrobní činnost zahrnuje více výrobních aktivit. Tzn., že družstvo je zařazeno v tomto katalogu do určité skupiny, ale mohlo by být i v další. Pro lepší přehlednost jsme družstva zařadili pouze do jedné skupiny.

Nabízíme Vám rovněž možnost splnění podmínky zákona o zaměstnanosti č. 435/2004 Sb. který ukládá za povinnost všem zaměstnavatelům na každých 25 pracovníku zaměstnat jednoho se zdravotním postižením. Tuto povinnost můžete splnit také tzv. náhradním plněním, odběrem výrobků a služeb od společností zaměstnávajících více než 50 % osob se změněnou pracovní schopností. Mezi našimi družstvy takoví dodavatelé jsou.

Pro lepší orientaci našich obchodních partnerů vytvořil svaz internetový vyhledávač www.nahradniplneni.cz. Zde jsou uvedeny organizace, které mohou náhradní plnění poskytovat. Firmy mohou čerpat náhradní plnění např. formou odběru lůžkovin, čisticích prostředků, pracovních oděvů atd.

Výrobní družstva mají bohaté zkušenosti s dodávkami pro hotelová zařízení jak v naší republice, tak v zahraničí, kde tradiční české výrobky našly své uplatnění.

Katalog je v české a anglické jazykové mutaci.

Michaela Vostálová
Svaz českých a moravských výrobních družstev
tel.: 224 109 203
fax: 224 230 319

Diskuse:
Zaujalo vás téma? Máte k němu co říct? Přidejte svůj názor.

Další články: 352
Reklamní partneři:

www.montycon.cz   www.romanabennet.cz

Mapa webu RSS
redakční systém, tvorba www stránek, webdesing, e-shop, jak založit internetový obchod